O Nás


O projekte Rača-Paseky

Cieľom rezidenčného projektu BYTOVÉ DOMY RAČA-PASEKY je vytvoriť CENOVO DOSTUPNÉ štartovacie bývanie pre mladých ľudí, jednotlivcov aj mladé páry. Projekt reaguje na vysoký dopyt po tomto druhu  bývania v Hlavnom meste SR Bratislava, t.j. po málometrážnych bytoch za bezkonkurenčné ceny, pričom  moderným architektonickým riešením poskytuje vysoký štandard bývania, funkčnoť, dostupnosť, ako aj profesionálne kvalitné spracovanie.

Projekt celkovo ponúka 49 jednoizbových bytov s pivničnými kobkami na jednotlivých poschodiach, 30 podzemných garážových státí a 19 vonkajších parkovacích státí. Byty aj garážové státia sú situované v dvoch budovách, bytových domoch, jednej trojpodlažnej a druhej štvorpodlažnej. Takéto využitie priestoru  poskytuje predpoklad vyššej úrovne súkromia pri bývaní v bytovom dome, znalosti susedov, a tým tvorby dobrých susedských vzťahov.

Nezanedbateľnou výhodou je poloha projektu cca 100m od hlavnej cesty pri rodinných domoch. Nádherné výhľady z jednotlivých bytov sú na záhrady rodinných domov, Malé Karpaty a okolité polia. Bezprostredné okolie na pozemku budú tvoriť zatrávnené zelené plochy s parkovou výsadbou pre oddych, relax a prípadné spoločné aj individuálne aktivity.

Lokalita

Projekt BYTOVÉ DOMY RAČA-PASEKY je umiestnený v tichom prostredí v Mestkej časti Bratislava-Rača s kompletnou občianskou vybavenosťou. Jednoduchým spôsobom sú dostupné tiež nákupné centrá Shopping Palace na Zlatých pieskoch a AVION Shopping Park, iným smerom nákupné centrá, hyper- a supermarkety v Rači.

Resort-inn, s.r.o.

Spoločnosť Resort-inn, s.r.o., Bratislava patrí do skupiny firiem Sedom, s.r.o., Bratislava a SEBAU, s.r.o., Bratislava, ktoré sa už od roku 2004 zaoberajú stavebnou a developerskou činnosťou. Zo stavebnej činnosti má skupina za sebou množstvo zrealizovaných väčších aj menších referenčných projektov so spokojnými investormi a zákazníkmi. Z developerskej činnosti sú to úspešné projekty Bytový dom na Pivničnej ulici v Senci a Bytový dom Sunville-Čierna Voda. Pri tomto projekte bola spolufinancujúcou bankou ČSOB, a.s. a projekt bol úspešný predajom aj v čase najväčšej krízy v roku 2009.

            Skupina firiem a jej ľudia sa vyznačujú vysoko profesionálnym prístupom a skúsenosťami v celom procese stavebných a developerských činností, ako aj širokými vedomosťami v daných aj príbuzných oblastiach. Základným krédom je maximálne porozumenie trhu a potrebám klientov, ústretový prístup a ich spokojnosť pri vytváraní bývania a prostredia pre život.